به سایت ZipSms ارائه دهنده خدمات ارسال اس ام اس از طریق وب - ارسال اس ام اس تبلیغاتی - ارسال اس ام اس از طریق برنامه نویسی PHP - ASPارسال اس ام اس تبلیغاتی - ارسال اس ام اس از طریق برنامه نویسی PHP - ASP-- اکتیو ایکس ارسال sms  - ارائه نمایندگی فروش اس ام اس - بانک اس ام اس های خواندنی شاملل لطیفه - پیام های ادبی و آموزنده وپیام های ادبی و آموزنده و ... خوش آمدید !

مجموعه ای از زیبا ترین پیامک های ادبی - فلسفی - طنز و لطیفه

خرید اینترنتی کارت ارسال اس ام اس

سایت های همکار :
آنلاین گرافیست
پاسخیاب
حسابداری رهاورد
بازی آنلاین

نرم افزار حسابداری

 

خرید آنلاین پنل اس ام اس

جهت ایجاد پنل رایگان ارسال اس ام اس و فعال سازی آنی آن می بایست مراحل زیر را انجام دهید :

1 -  ابتدا  با تکمیل فرم ثبت نام از طریق لینک زیر به صورت رایگان در سامانه ارسال پیامک عضو شوید :

عضویت رایگان در سامانه ارسال اس ام اس

 2 - پس از ثبت نام با نام کاریری و رمز عبور خود در سامانه ارسال پیامک به آدرس panelA.zipsms.ir   وارد شوید و  با کلیک بر روی آیکون شارژ پیامک  و سپس انتخاب گزینه شارژ حساب   مبلغی که مایلید به عنوان شارژ جهت ارسال پیامک داشته باشید را به صورت آنلاین پرداخت نمایید 

3 - از قسمت پشتیبانی گزینه ارسال مدارک را انتخاب نموده و یک یا چند عدد از مدارک خواسته شده (کارت ملی شناسنامه و ... ) را بارگذاری کنید تا امکان ارسال پیامک از شماره های  عمومی  برای شما بلافاصله فعال گردد .

توجه داشته باشید که امکان ارسال  پیام تنها پس از شارژ اولیه به میزان دلخواه و فعال سازی پنل  برای شما فعال می گردد و قبل از آن امکان استفاده از خطوط  ارسال رایگان برای شما فراهم نخواهد بود.

 

 

 

 

 


 

 پنل اس ام اس
ثبت نام رایگان پنل اس ام اس
ورود به پنل ارسال پیامک
خريد کارت اس ام اس
ورود خریداران کارت اس ام اس>

ورود به سامانه اس ام اس


اطلاعات تماس :

 


کلیه حقوق این سامانه متعلق به گروه سیمرغ می باشد